середа, 10 червня 2015 р.

Іnstagram. Враження.

Впевнена, що багато хто помітив, що гучна тусовка рукодільниць перемістилася в Instagram, в соціальну фотомережу!
Я довго думала "а чи треба мені це", відповідь була "не треба", і головною причиною такої відповіді було клопітка справа жити в Іnstagram через ноутбук, ця мережа все ж таки призначена для телефонів та планшетів.
Але життя не стоїть на місці і так сталося, що у мене з'явився планшет, а слідом за ним й акаунт в Іnstagram, та звичайно ж враження, якими хочу поділитися :)

Перше. Фотографії. Навіть не вони самі, а маленький набір інструментів для їх редагування. Так, для мене дуже важлива якість фотографій. Я завжди незадоволена своїми фотографіями, навіть після їх обробки в фотошопі, а не маючи його на планшеті, мені мої фотографії здаються жахливими. А ще фотографії тільки квадратні, а часто композиція не вписується в квадрат.
Друга. Опис під фотографіями. Аааа, в инстаграме немає переносу рядків, все друкується в одну стрічку, ніяких абзаців ))) 
Третє. Підписки. Дуже багато фоловерів, яким здається я абсолютно не цікава, бо це продавці всякого-різного, часом зовсім не потрібного мені. Одним словом кількість фоловерів сильно відрізняється від її якості.

Але. Все це мене хвилювала в перші кілька тижнів, а потім я почала звикати та налагоджувати своє життя в Іnstagram!!!

Перше. Фотографії. У більшості випадків продовжую фотографувати камерою, редагувати, завантажувати фотографії в віртуальні альбоми, а вже з них копіювати на планшет та розміщувати їх в Іnstagram. 
Друга. Опис. Пишу все в однин рядок, і нічого страшного в цьому немає )))
Третє. Перестала перейматися тим, хто підписується на мої новини, адже я не зобов'язана підписуватися у відповідь! ;)

Підсумок. Instagram класна штука, коли ти далеко від комп'ютера, а влітку я часто від нього далеко. Instagram мобільна, можна поділитися тим, що тобі цікаво, тут і зараз. А ще мені дуже подобається переглядати свою новинну стрічку - картинки, одна за одною, й всі надихають!

Гарної середини тижня :)


PS Instagram блог мені не замінить! Блог, вірніше блоги (у мене їх два) були і залишаються тим місцем, де мені зручно та затишно, це мої будиночки, а соціальні мережі - це просто віконця в них ;)

16 коментарів:

 1. Мене цілком влаштовує: ФБ - для спілкування і швидких постів, твітер - для новин, а блоги для вражень, натхнення... :)
  Поки не опновую і не планую, хоча є планшет, але фото з нього зовсім не влаштовують.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, Василина, фото не дуже, але зараз багато зустрічаю тих, хто втомився від гарних, відредактованих світлин :)

   Видалити
 2. Юля, я рада, что тебе в итоге понравилось! Я сама в восторге. Там как-то не так как везде. Интересно.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Галя! Не могу сказать, что мне в итоге нравится все, все же блог и ФБ мне интереснее ;)

   Видалити
 3. К фотографиям я не так критична)) Потому мне в Инстограме живется весело. Быстро, удобно, информативно. Его ж для того и придумали, чтобы раз - и весь мир тебя видит.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, Оля, для меня большой плюс ИГ - это его мобильность!

   Видалити
 4. Юль, ти моі думки написала ? ;-) Я,до того всього, колись категорично кричала) - ноги моєї не буде в тому інстаграмі!))))Вже є, і не тільки нога, і не тільки моя :-) Просто так склалися обставини, що зараз у мене вдома тільки мобільний нет, а душа прагнула показати себе світу), то ж мусила і там оселитися. Не знаю, чи на довго ;-) А фото мої поганенькі, бо фотокамера не завжди є під рукою...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я теж, Аліна, не знаю чи надовго ))) Бо коли я вдома (а дома я часто), то зовсім в ІГ не заглядаю ))

   Видалити
 5. я теж спершу планувала НЕ БУТИ ТАМ

  потім передумала, думай буду творчо публікуватись

  а ще пізніше прийшла до висновку, що я хочу закритий і от цю частину мережі лишити особистою. тому не додаю невідомих мені людей.. і викладаю особисті фоточки
  ну там, як я піццу пекла на дровах, прогулянки на дачі..хоча я всерівно не надто активно ділюсь особистими фото...

  ще б хотіла ділитись фоточками в "процесі"
  але то зазвичай такий момент, що не до телефону))))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. О, а можна тебе додати? Де шукати?

   Видалити
  2. Так, Інно, іноді дивишся чийсь аккаунт, а там тільки особисті світлини, мені це не цікаво, виключення лише ті кого знаю особисто, і я теж не люблю своє особисте викладати ;)

   Видалити
 6. ..я навіть з планшетом підключилась до нього більш як через рік)))) щось не моїм воно здавалося, але я тепер така щаслива)) бо!! знайшла для себе нове захоплення випічка та десерти, а ще фуд-фотографія! Давно у мене не було такого захоплення, я навіть зараз коли зайнята чимось одним, все думаю, чого б це такого спекти ))) а ці смачні фуд-фото, можливо з часом придумаю, якби його записатися на якісь МК по цьому напрямку

  ВідповістиВидалити
 7. Я завела інстаграм, коли в мене з"явився смартфон. Планувала, звісно ж, прикраси там постити. А вийшло, що пощу квіточки й котиків :) І до речі, прикраси не набирають стільки лайків, як квіточки. Ну, то таке...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ага, точно, Інно, лайкають квіточки та котиків, ну тоді будуть квіточки та котики та трошки творчості з посиланнями до блогу ;)

   Видалити
 8. Для меня ИГ - неизвестный край ))) и не хочется пока, хватает остальных соцсетей и реальной жизни! ))) Божьи коровки - суперские! Юля, обожаю твои фотографии!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...