неділя, 5 жовтня 2014 р.

Зі святами :)

Свято перше – День вчителя :)
Любі вчителі!!! Вітаю вас зі святом!!! Бажаю натхнення,  невичерпної творчої енергії, успіхів, миру та щастя і головне талановитих і небайдужих вихованців!!!


Впевнена, що всі знають, що професія вчителя – це одна з найдавніших професій на Землі. А знаєте, що вважається, що перші вчителя з'явилися в часи, коли людина вперше почав полювати на диких звірів. І вчили вони в ті часи молодих всім прийомам цього невигадливого заняття. І були вони  вельмишановними членами племені, яким завжди надавалися привілеї. Давайте не забувати про останнє!!!

Свято друге :) Воно лише для Ані, тому що вона виграла цукерочку у проекті «Підготовка до школи» :) Анюта, вітаю! Та чекаю на адресу!!!
І третє – свято для всіх! В п’ятницю у світі відзначали Всесвітній день посмішки!!! Бажаю всім багато-багато посмішок, адже посмішка – це сама головна зброя у боротьби з поганим настроєм! Посміхаймося!!! ;)

4 коментарі:

  1. Дякую за привітання! :) І щоб наша зарплатня відповідала нашій ролі у племені )))

    ВідповістиВидалити
  2. Юля, спасибо, вот это сюрприз! Хоть я и не учитель но настроение "подскочило" до праздничного. Адрес отправила. Ещё раз спасибо!!!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...