середа, 24 вересня 2014 р.

Про зламану ніжку :)

Бійтеся своїх бажань

Перш ніж розповім про свою зламану ніжку, почну з своїх кішечок, по-перше, вони до ніжки мають відношення, по-друге, я давно збиралась про них розповісти... Багато хто знає, що у нас є будиночок в селі, а в якій хатинці в селі немає мишей? У нас вони теж з'являлися восені, небагато, в основному це були забігли у відкриті двері. Але ще у нас була сусідська кішка, яка справлялася з цими гризунами. Але так сталося, що кішки не стало :( Тоді-то у нас і з'явилася ідея взяти кішку. І ми пішли на виставку. Коли ми підходили до заводчиків і на їх питання «навіщо вам кошеня?» відповідали «ловити мишей», нас посилали... на смітник, бачте породисті коти мишей не ловлять і взагалі на вулицю їх краще не випускати... 

Єдина Оксана, власниця розплідника оцикетів Кірі-Кірі, нам сказала, чи будуть її кішки ловити мишей вона не знає, але на вулицю пускати їх можна і навіть потрібно! Так у нас спочатку з’явилась Лісса, а потім і Цукерочка. Хто не знає, порода оцикет була виведена в США в 1964 році з домашніх порід кішок - сіамської, абіссінської і американської короткошерстої, тобто в них немає ні краплі дикої крові.

Минулого року я майже не пускала кошенят на вулицю, тому і перша миша була спіймана Ліссою в будинку, зробила вона це менш ніж за 3 хвилини! В цьому році мої красуні практично весь час проводили на вулиці. 
Ловили вони все, що рухається - і мишок приносимо, і бігали по двору з жабою в зубах за інший жабою, намагалися полювати за сусідськими індиками, але заважала огорожа. Тільки від Цукерочки миші тікають, вона не вміє їх придушувати, зловить, принесе, покладе до моїх ніг, підніме голову, щоб почути похвалючки, а миша і втече :)))

А ще вони люблять лазити по деревах!
Ось такі у мене кішки без краплі дикої крові :))), а при чому тут зламана ніжка я розповім трохи згодом ;)

13 коментарів:

 1. Юля, какие они классные! При всем моем равнодушии к кошкам ( я собак люблю больше), твои - красотки... и про породу такую слышу впервые... Фотографии чудные! Давай рассказывай поскорее, что с ножкой случилось и при чем здесь кошки ))) И поправляйся поскорее!

  ВідповістиВидалити
 2. Які красуні :) З погляду видно благородну кров )
  А що з ногою? і чому боятися бажань?...заінтригувала

  ВідповістиВидалити
 3. Вау! Вони справжні красуні!!! Ми з чоловіком взагалі кицьколюби, але 5 років не заводимо, бо умови вихуду на вулицю непридатні для котів, тому мріємо про будинок і котів)))

  ВідповістиВидалити
 4. Фото суперові!!! Кішечки - справжні Кішки, красуні!!!
  Сподіваюся, ти не свою ніжку зламала.

  ВідповістиВидалити
 5. Гарнюні кошенята! Сподіваюсь, що з ніжкою все гаразд?!

  ВідповістиВидалити
 6. Красуні кішечки! Привіт від мого Лакі!))

  ВідповістиВидалити
 7. Гарнющі кішечки! У мене кицька непородиста..звичайна дворова. Але хижачка ще та! Крім мишей, тащить до хати кролів, голубів і інших пташок, які мали необережність сісти на її території :) Особливо подобається їй гратися з впійманими польовими мишками :) А ніжка хай виліковується!

  ВідповістиВидалити
 8. Чудові кицюні! Маленькі хижаки. До речі, що із ніжкою?

  ВідповістиВидалити
 9. Красивые фото красивых кошечек!

  ВідповістиВидалити
 10. Які красуні!!!! Чекаю продовження історії, сподіваюсь нічого серйозного?

  ВідповістиВидалити
 11. Дівчата, дякую за ваші коментарі! Продовження про ніжку написала! Ваші гарні слова своїм красуням передала!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...