понеділок, 6 жовтня 2014 р.

Про зламану ніжку – продовження :)

Вибачте, що так довго не публікувала продовження і що не відповідала на коментарі, в мене є поважана причина – я два тижні була у лікарні на реабілітації і хоча проводила там по півдня, проте ліки діяли на мене дивним чином – ніжці ставало все краще, а з головою були проблеми – я іноді не тільки не мала змоги відповісти, наприклад, чоловіку на його питання, я іноді не зовсім їх розуміла :)))
Так, на чому я зупинилась – кішки, миші, ніжка ))) Продовжую! Хатинка в нас в селі хоч і маленька, але двоповерхова. Спати всі разом на одному поверсі в нас не виходить, тому чоловік - на першому, а я с дитиною - на другому. Тією горезвісною ніччю моя старшенька кішка спіймала мишу і як належить справжній кішці вона почала гратися здобиччю, видаючи характерні при цьому звуки (хто має котів, які ловлять мишей, знає це муркотіння :))). Чоловік мій любить тишу уночі і як з’ясувалось боїться неживих мишей, тому він вирішив помінятися зі мною місцями – він на другий поверх, я на перший, у нього все вийшло, а в мене не дуже, тобто вийшло добратися з другого на перший, але з травмою ноги, з чоловіком, який теж повернувся на перший поверх і вже не спав, з переляканими кішками та з дохлою мишею посеред хати :)))


До 9 години ранку я сподівалась, що це не перелам, але рентген підтвердив – таки перелам щиколотки і ще якоїсь маленької кісточки… потім був хірург, який порадив проконсультуватися з лікарями в Києві щодо операції… до 14 години я сподівалася, що операції  не треба, але повторний рентген підтвердив, що перелам зі зміщенням… було прийняте рішення, що лікарі спробують  зіставити кістку руками, загіпсують її добре (гіпс був від пальчиків аж до коліна)  і через 6 днів після рентгена будуть приймати рішення чи бути операції … потім я шість днів сподівалась, що обійдеться без операції…  і дякуючи Богові та лікарям обійшлось без хірургічного втручання!!!  


І ось минуло 6 тижнів, кісточки зрослися! Попереду ще розробка ноги, але це вже справа часу і тренування!!!
А на світлинах між словами ковдрочка, яку я сплела на передодні подій, про які розповідаю :) пряжа Himalaya Dolphin baby
гачок №6
розмір 110/160 см

Бережіть себе і своє здоров’я!!! 

Ледь не забула розказати при чому тут бажання і чому їх треба боятися :) Майже кожного року ми сім’єю їздимо у санаторії, ходимо там до лікарів, всі разом, спершу лікарі дивляться чоловіка, розпитують що і де у нього болить, потім дивляться дитину, а потім вже мене, запитуючи «А що вас турбує і які процедури ви б хотіли отримати», багато років поспіль я відповідала «В мене все добре! Процедур хочу поменше, а ще хочу в стаціонар на днів 5-ть без права відвідування, щоб ніхто не юлькав та не мамкав» … ось так моє бажання потрапити в стаціонар здійснилось – 7 днів на лікарняному ліжку… з ногою у гіпсі :))) Ще раз переконалось у тому, що ми отрумуємо те, що бажаємо! Хай ваші здійсненні бажання приносять вам і вашим близьким лише радість та задоволення!!!

16 коментарів:

 1. Бажаю швидкого виздоровлення!)

  ВідповістиВидалити
 2. Юля, ничего себе произошла история! Ты молодец, относишься с юмором к этой ситуации... и да, нужно думать о том, что говорим... наши слова имею свойство осуществляться в реальной жизни, притом не всегда так, как хочется нам... Выздоравливай поскорее! Сегодня вспоминала твоих снеговиков в цветах )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Нина, спасибо! Без юмора сейчас никак не получается...

   Видалити
 3. Добре все, що добре закінчується :) Я тепер удвічи обережніше буду злазити зі свого другого поверху ))

  А ковдра - ну просто зефірка, неначе лялькова :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тоня, дякую! Будь обережною не лише на сходах ;)

   Видалити
 4. Одужуй швиденько та якісно! Знаю що таке реабілітація після перелому та фіз-кабінети, тому тримайся) Ковдра чарівна і на вигляд така тепла-притепла.

  ВідповістиВидалити
 5. Мильні опери відпочивають! Нічого собі історія! Юль, бажаю скорішого одужання!
  Чудова ковдра, на зефірку трохи схожа) Така ж ніжна

  ВідповістиВидалити
 6. Юля, одужуй свидше!!. А про бажання-це правда:)) Сподіваюсь,що в майбутньому всі процедури будуть тільки для задоволення:))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Так, до бажаннь треба ставитися серйозно )))

   Видалити
 7. Шкода ніжки. Але добре, що майже все уже позаду. Да, з бажаннями треба обережніше і конкретніше. А то кажеш - хочу змін, бо все набридло. Не сказала ж яких саме змін хочеш - і таке потім отримуєш, що хай йому грець. Бережи себе! А ніжці швишде одужати бажаю)

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...