середа, 6 липня 2016 р.

Про світ...

На світі можна жить без еталонів,
по-різному дивитися на світ:
широкими очима,
з-під долоні,
крізь пальці,
у кватирку,
з-за воріт.
Від того світ не зміниться нітрохи.
А все залежить від людських зіниць -
в широких відіб'ється вся епоха,
у звужених - збіговисько дрібниць.

Лiна Костенко


... це повинен був бути пост про відпочинок... про мій перший відпочинок там, де практично не чути російської мови... але чомусь згадаючи та підбираючи потрібні слова про нього, в голову приходять лише цей вірш Ліни Костенко... неможливо зрозуміти світ і тих, хто живе в ньому, дивлячись на нього через шпарину, а в телевізорі він до не впізнаваності спотворений... і нажаль не в кращу сторону...

4 коментарі:

 1. Я дуже радію, що нарешті не тільки молодь та діти, а і їх батьки переходять на українську. То де ти побувала? - розповідай!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Були на Корфу, у французькому готелі, 4 дні на пляжі спостерігала за відпочиваючими з Франції, Польщі, Сербії, Албанії, намагалася знайти відмінності... не знайшла :) А про сам відпочинок, зберуся з силами, напишу пізніше ;)

   Видалити
  2. Мій чоловік після поїздок завжди вичислює скільки день відпочинку коштував. Якщо летіти кудись тільки на кілька днів, як ти пишешь 4, по разом з білетом на літак середня цифра виходить не дешевою, то ми знайшли оптимальний варіант для нас: 10 днів.

   Видалити
 2. Как я хочу на Корфу!!!! Греческие острова, наверное, прекрасны все :) Я бывала только на 2х из них - и это самые волшебные воспоминания сейчас...

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...