понеділок, 21 березня 2016 р.

Color name?У світі незліченна кількість відтінків... досить часто не виходить підібрати назву того чи іншого відтінку, адже сприйняття кольору дуже суб'єктивне... а ще є поєднання відтінків... поєднання, від якого перехоплює подих... у мене, наприклад, це бірюза з шоколадом... а недавно з'явилося ще одне поєднання відтінків, від якого я просто млію! Але! 

Як же називати ці відтінки? Просто синій? Або це перський синій? Або лазурний? Індиго? А може колір синього пилу? З другим відтінком ще складніше... це не мідний, та й не зовсім бургундський, що ж це за колір? )))Назву я так і не знайшла, але знайшла такі назви віддінки, які не зможуть залишити вас байдужими, наприклад - води пляжу Бонді, останній подих Жако, стегна переляканою німфи або назва кольору, яка зробила мій день, - колір непритомної жаби ))) А ви зустрічали прикольні назви кольорів?

12 коментарів:

 1. Гарне поєднання - незалежно від назви.

  Стегно переляканої німфи - клас!

  ВідповістиВидалити
 2. Який незвичний колір!
  Я б назвала "вишнево-сливовий" або навпаки - "сливово-вишневий".

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ми недавно допили вино, що за вино не знаю, чоловік його шмурдячком називав, так от воно трохи залишилось на стінках пляшки та висохло, колір один в один як на пряжі )))

   Видалити
 3. Я б назвала "Палаючий лід" чи "Лід і полум'я". Чому? Тому що саме таких відтінків набувають лід та сніг при перших променях сонця, рано-вранці або у вечірні години при заході сонця: глибокі сині тіні та багряне небо. :-)
  Хіба не подібні кольори?: http://img-3.photosight.ru/edb/4915037_xlarge.jpg
  https://images2.alphacoders.com/544/544210.jpg

  ВідповістиВидалити
 4. фото бомбові! отримала творчо-естетично насолоду!

  ВідповістиВидалити
 5. Синій як на фото звуть у нас Blau Royal, а червоний Dunkel Rot. Українською я б назвала без наворотів: синё-червоний меланж.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так-так, колір дуже-дуже схожий на Dunkel Rot ;) Дякую, Наталя!

   Видалити
 6. Юля, какая красота! ))) Давно не была в блогах, пришла читать-любоваться, наверстывать упущенное и непрочитанное )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Нина! Очень рада, что ты появилась у меня! С бОООльшим удовольствие читала на выходных твои отзывы ;) Сейчас буду отвечать )))

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...