четвер, 22 січня 2015 р.

Останні стібки


Не буду лукавити, робота вже закінчена і навіть вже в багетній майстерні, наступного тижня буде готова! Не обіцяю, що відразу ж покажу її світлини... мені тепер мало просто фото вишивки в рамі, мені антураж подавай, а він задуманий і на пряму прив'язаний з погодою, а саме з опадами у вигляді мокрого снігу з налипанням )))

До речі, про погоду, за вікном зима і я згадала про свою обіцянку показати літні світлини, коли буде зимно. Виконую - до 31 січня кожен день у моєму фотоблоге буде літо! Запрошую!!!

PS я змінила адресу фотоблогу, перевірте, хто був підписаний на нього, чи є він у стрічці новин! Гарної погоди нам усім!

9 коментарів:

 1. Гарно, яскраво, сонячно!
  Юль, бачила? Зустріч, що була запланована на 25-те переноситься :)

  ВідповістиВидалити
 2. А це не той "мачо з папіроскою" якого я бачила на ф-мі "Україночка"?

  ВідповістиВидалити
 3. Юля, ждем-с, ждем-с фотоотчет... Уже не терпится полюбоваться на твой шедевр!

  ВідповістиВидалити
 4. Интрига.. ;))
  Как же я понимаю про антураж... Без него уже не представляешь себе фотографию готовой работы. Мне в такие моменты ни времени не жалко, ни затраченных на приготовления усилий.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ха-ха, ну я и понаписала)))) не "жалоба", а "жалко", конечно же.. Себя=себе.. Тачскрин меня сгубил))))

   Видалити
  2. Спасибо, Жанна! Антураж наше все ))) Я насмотрелась на твои досочки и теперь ломаю голову как из деревни перевезти старый-престарый деревянный стол, который лет так 5 уже стоит под солнцем, дождем, снегом )))

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...