четвер, 11 липня 2013 р.

Як боротися з недоробками?

Як і обіцяв у попередньому пості я почала боротьбу з недоробками, а їх накопичилося у мене аж на 10 пунктів... Все озвучувати не буду, а розкажу з якими я впоралася! По-перше, я відправила посилочки своїм ПІФочкам!!! Тепер буду переживати як і коли вони доберуться до дівчаток... 
По-друге, я закінчила 2 схеми по індивідуальному замовленню... як завжди обіцяла швидко, а робила близько півроку... ну не виходить у мене швидко їх робити... мучу схеми, мучу, колупаю, колупаю, а потім за кілька днів все складається, і як прискорити настання цих днів для мене загадка :))) 
По-третє, сфотографувала рамочку, яку розфарбувала ще місяць тому!


Рамочка вийшла дуже простенькою, почалося все з того, що я спробувала зелений колір аерозоль-фарби "IDEA Spray"... на ковпачку він такий ніжний, а в реалі яскравий, довелося рятувати ситуацію, разбризгав поверх отруйно-зеленого золотою фарбою, а потім кольором слонової кістки. Вийшло прикольно :)
... але це ще навіть не половина недоробок... а мене знову тягне на щось новеньке... але як же почате і незакінчена... зі мною раніше такого не було... а як ви боретеся з незакінченими процесами? не розкажите свої секрети як все відразу довести до кінця :)

3 коментарі:

 1. Знаешь, Юль, когда тянет на что-то новенькое, значит, надо этому зову идти навстречу! :) Старое никуда не денется, и в конце концов к нему можно будет вернуться) А новое можно и пропустить, если во время не заметить)
  Так что дерзай! А недоделки - доделаются! :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. У меня когда образовывается много недоделок, начинается какой-ступор, недоделки недоделанные лежат и новое ничего начать не могу, хоть и хочу :)))) сейчас просто заставляю себя не начинать что-то новое пока не закончу хоть одно старое! :)

   Видалити
  2. Тоже хороший способ заинтересовать себя :)

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...