четвер, 10 січня 2013 р.

Зимова подорож 2013. Початок.

Вже чотири роки поспіль ми на новорічні свята їздимо в Закарпатті, єдиним відступом в минулому році було невелику подорож до Словаччини, яке теж закінчилося в Закарпатті. В цьому році ми вирішили не порушувати традицію... традицію порушив відсутність місць у нашому улюбленому санаторії "Карпати" і дізналися ми про це в середині грудня... що робити? знову їхати до Словаччини не хотілося, там ми були вже 2 рази... і я згадала, що наші друзі (з якими, до речі, ми познайомилися у минулому році в Словаччині) збираються в Словенії, після цієї думки, все виглядало так - дзвінок подруги "В якийсь готель ви їдете в Словенії?" -"Шпик" -"Спасибі, бувай", дзвінок нашому туроператору "Доброго дня, нам треба в Словенії в готель Шпик", хвилина очікування і відповідь "Місця є" -"Ми їжемо!!!!". Два дні пішло на підготовку документів для амбасади, вклейку фотографії доці в мій паспорт, оплату туру і ми в очікуванні відльоту, і повірте мені, за два тижні очікування я навіть не спромоглася подивитися куди ми летимо, ні про країну, ні про готель, ми не знали нічого, треба було готуватися до Нового року - учити віршик, ліпити ялинки, варити мило, плести намисто  :)
І ось 2 січня о 5 ранку ми в аеропорту Києва, а опівдні ми в Словенії в селищі Гозд Мартулек в 3 км від центру гірськолижного курорту Краньска Гора - в готелі Шпик!!!
Перших півтора дня ми провели гуляючи Кранською Горою і її околицями. Краса там на кожному квадратному сантиметрі, тому дуже багато фотографій, а ще не було снігу і стояла справжня тепла весняна погода, дивіться самі :)


Ще більше світлин в альбомі... далі буде...

4 коментарі:

 1. Супер! ))) Такая красота!!! буду ждать продолжение...

  ВідповістиВидалити
 2. Вау! какая красота! Очень хорошая традиция с поездками =)

  ВідповістиВидалити
 3. Горы! очень люблю горы! :) фотографии великолепны! Юля, это так здорово, что вы легки на подъём :)

  ВідповістиВидалити
 4. Шикарная природа!!! Спасибо за фотографии!!!)

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...