вівторок, 25 грудня 2012 р.

Ялинки

Все своє дитинство я ліпила, ліпила з пластиліну, дуже багато ліпила, напевно, тому батьки відвели мене в художню школу, там я вже ліпила з глини... ліпити переслала після закінчення художки і не ліпила Дуууже довго... до листопада цього року... може я б і не стала ліпити, якби нещодавно у дитячому клубі, де займається моя донька, не попросили зробити вироби і такі, щоб їх можна було повісити... малюнки мені нести не хотілося, хотілося чим-то виділиться і тут мені прийшла геніальна думка "А не зліпити нам чого-небудь!!! Та не з пластиліну і не з глини, а з полімерної глини!!!" Зізнаюся про останну я тоді, місяць тому, не знала нічого :))))) Але слава гуглу - був знайдений інтернет магазин, де були куплені пару шматочків глини і більше нічого! Що з цього вийшло я покажу через тиждень, коли заберу вироби з клубу! А поки розповім, що відбувалося після цього... а після цього я засіла за комп'ютер, щоб дізнатися що ж це таке "полімерна глина", було перечитано купу статей, було переглянуто ще більше майстер-класів, в результаті всього цього було зроблено кілька "нальотів" на магазини і ось я готова ліпити!!! І одвічне питання для мене - що ліпити! Але і тут мені допоміг інтернет, а саме ялинки Олеки і питання що ліпити відпав сам собою, тим більше, що на носі НГ і треба готувати не тільки великі подарунки, але і маленькі презенти :) 

Відразу зізнаюся, не все вийшло, зовсім не вийшло відшліфувати і відполірувати, а тому і лаком ялинки не покривалися, але все одно я їх дуже полюбила і вже завтра 6 з них будуть подаровані дітям в клубі! Дуже сподіваюся, що вони сподобаються! Ну все не буду вас більше мучити буквами, а покажу наші Ялинки!!!А так виглядав процес їх створення

І, звичайно ж, ялинки пройшли ретельний держконтроль :)))


7 коментарів:

 1. Какие изумительные елочки получились! Чудо!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Симпатичные ёлки-палки! На что только наши дети нас не сподвигают)))
  А госконтроль - прелесть!

  ВідповістиВидалити
 3. Юля, замечательные елочки получились! И на большой елке красиво смотрятся!!! И госконтроль прошли))))

  ВідповістиВидалити
 4. Потрясающие елочки! Очень хорошенькие! Для меня полимерная глина - неизведанный и таинственный мир! Могу только восхищаться блестящим исполнением! )))

  ВідповістиВидалити
 5. Девчонки, большое спасибо!!! Хочется и хочется перечитывать ваши слова, они так вдохновляют!!! :)

  ВідповістиВидалити
 6. Какие чудесные елочки! Настоящая фабрика!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...