субота, 15 жовтня 2016 р.

Ravelry. Перші враження.

Правду кажуть - шляхи Господні несповідімі ... коли я взяла до рук спиці, щоб просто сплести шаль, яка дуже сподобалася, у мене навіть в думках не було, що менше ніж через рік я почну публікавать свої опису на Ravelry...Звичайно, їх поки небагато, або вірніше всього два (поки що два) ))) Але все одно я хочу поділиться з цього приводу своїми враженнями!

Спочатку зізнаюся, що опублікувати опис на Ravelry це ще той квест ... але я з цим впоралася, не без допомоги, особливо вдячна Олені (у неї взагалі повно інформації про мотивацію, про організацію, про поведінку на цьому ресурсі). Лєна, дякую!!!
Були ще й не тільки технічні перешкоди при публікації, а й психологічні - страх, а раптом все що я можу запропонувати буде не цікаво та таке інше, а після прочитання ось цієї статті я взагалі кілька днів прибувала в упевненості, що публікувати опису не варто... вміють ж люди залякати))) (хотіла дати посилання на статтю, але передумала, навіщо відправляти туди, де в тексті про Ravelry проглядається ставлення автора то того, що відбувається в моїй країні... Бог їм, всем тявкающим, суддя!)

А знаєте, що найбільш мене вразило на Ravelry? Це перші дні після публікації безкоштовного опису... я публікую безкоштовні схеми для вишивки вже давно, і їх скачують, але рідко хто пише "спасибі", і я вважала це нормою, тому була вкрай здивована, коли відразу після публікації стали приходити одне за одним коментарі зі словами подяки... Це так приємно!!!

Зізнаюся, що не на всі питання про житіє на Ravelry я знайшла відповіді, наприклад, як і де шукати людей для тестування, але це все можна вирішити, головне зробити перший крок!!! Не бійтеся його зробити!!!

І який же пост без світлин? ))) Їх у мене за літо накопичилося чимало, ось цей, наприклад, фотосет процесу шалі зроблений ще у перших числах вересня... Чому показую його лише зараз? Тому що на них багато сонця, а його так не вистачає в холодну пору року;) 

Не мерзніть! :)


11 коментарів:

 1. Юля, мої щирі вітання! Я зареєстрована на Раверлі вже доволі давно, інколи туди заходжу, в’яжу потрохи, але маю страх щось публікувати. Там такі майстрині !!!!
  В загальному, мій в’язальний стаж налічує кілька десятиліть, були періоди коли в’язала дуже багато, потім мій в’язальний бум спав, переключилася на інші захоплення, тепер знову в’яжу.
  Юля, Ваш майстер клас по в’язанню брошки-жоржини спонукав мене взяти в руки гачок, експеримент виявився доволі успішним, за що Вам вдячна!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Таня, дякую за теплі слова! А щодо майстрині, впевнена, що вони теж з чогось починали, і це щось напевное не було чимсь великим )))

   Видалити
 2. Як добре, що хтось продовжує вести блог :)) Юля, вітаю з прем'єрою на Раверлі! Бажаю позитивного зворотнього зв'язку!
  Щодо пошуку тестерів, я бачу що дівчата створюють групи на рав, і там на дошці для обговорення створюють теми. Є група у Тані Отрути http://www.ravelry.com/groups/designs-by-tetiana-otruta
  у Олени з Юлею http://www.ravelry.com/groups/cup-of-stitches
  у Наталії Пелих http://www.ravelry.com/groups/knitforsweet
  Є група українських в'язальниць http://www.ravelry.com/groups/knit-in-ukraine а щось вона завмерла :(
  Якщо у пошуку написати test, та обрати пошук по groups, то з'являться загальні групи, де можна шукати тестерів...Не знаю, чи допомогла я тобі :)

  Прочитала про подяки і в мене промайнула думка, що я теж ніколи не дякувала дизайнерам за описи, коли купувала чи додавала до бібліотеки :( Мені здавалось, то таке автоматизоване дійство, а виявляється то просто я нечемна :) Буду виправлятися:))

  ВідповістиВидалити
 3. Я як завжди, спочатку написала коментарій із посиланнями, потім зрозуміла, що не увійшла до акаунту. Юля, то я вище була :))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Допомогла-допомогла!!! Дякую, Оленка!!! До речі, до платного дизайну поки що ні однієї подяки ))) тільки до безкоштовних ;)

   Видалити
 4. Юля, вітаю із дебютом :) Починати щось нове, та ще й коли через своїх тарганчиків треба переступати - ще та задача, але ти з нею впоралась на відмінно :)

  Відмінності в онлайн-поведінці пост-совку та закордону відчуваються, так :) Ще задоооовго до війни, у нульових, я "прозрівала" від разючої різниці коментарів на сайтах фотошоперів-художників. Одразу видно, кого вчителі виховували зеленою, а кого - червоною ручкою.

  Знимки облайкала всюди, куди дотяглась - сонячні! дійсно, так тепла не вистачає, а попереду ще... ех.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тоню, дякую! Так, таргани то саме складне, особливо коли власні потрапляють під вплив чужих )))

   Видалити
 5. Юля, вітаю зновим кроком! Ти молодець, рада за тебе! Бажаю натхнення та успіху :)

  ВідповістиВидалити
 6. До в'язання руки не доходять, алеж на твої фото дивитись люблю. Дякую за фото.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А в мене тапер ні до чого іншого руки не доходять ))) Дякую, Наталя!

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...