неділя, 5 червня 2016 р.

Crochet waves

Я не шукаю легких шляхів ))) навіщо плести шалі за чиїмось описами, треба просто трохи заморочитися та придумати свій ))) потім, вже після блокування, зрозуміти, що шаль, яка планувалася як бездоганна, має недоліки, почати нову і зрозуміти, що все ж схему треба записувати відразу ж, протягом в'язання, а не потім, сподіваючись на пам'ять )))

Не звертаючи уваги на всі свої переживання, все одно хочу презентувати першу шаль (але не останню, навіть скажу більше друга теж вже сплетена та заблокована, лежить в очікуванні фотосету) за власним описом! ))) І все таки вона для мене бездоганна )))

Трохи технічної інформації - пряжа Araucania Botany Lase, 100% мериносова вовна, використано 130 гр., розмір 180 см - верхній край та 54 см - ширина, спиці 3,5 мм.

4 коментарі:

 1. Дуже гарна! Колір пречудовий!
  я теж не можу плести за описом.
  Знайду модель - подобається- починаю, уявляю кінцевий варіант.....все перекручую під себе))) дуже рідко злишається початкова (авторська) схема ;)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Оленка! Ні, мені подобається плести за чужими описами, особливо англомовними, де в кінці кожного рядка зазначається кількусть петель ))) просто захотілось самій щось вигадати, а виявилось не все так просто, як здається на перший погляд ;)

   Видалити
 2. Красивая шаль очень,нежная!!!!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...