понеділок, 18 квітня 2016 р.

Spring flowers

Я не любитель всіляких конкурсів-марафонів... два тижні тому в ІГ попався мені на очі один такий марафон, за умовами якого треба сплести що-небудь для домашнього декору на весняну тему... я як завжди пройшла повз, але як завжди втрутилося одне "але" - давним давно у мене була задумка, втілити в життя яку все не наважувалася, та яка як ні що інше підходила до заданої темі ;)Задумка проста, але ця простота, а найголовніше мінімалізм, мене зупиняли - ну не люблю я робити щось маленьке )))

Тому головним у марафоні для мене є не перемога у ньому, а перемога над собою! Здається, я впоралася )))І на останок трохи інформації про панно - полотно, 10/10 см, акрил, плетені квіти з пряжі Yarnart Canarias, гачок 0,6 мм.

Гарного понеділка! ;) І не розходьтеся далеко, тому що скоро розповім про те, що мій чоловік у нашому бабиному царстві - п'ятнадцять курочок, дві кішки, дочка та я)))) - тепер не один ))))

10 коментарів:

 1. Дуже яскраво! Справжня весна! Сонячна, різнокольрова!

  ВідповістиВидалити
 2. Юлю, як я уже казала, вийшла така весняна весна! Дуже гарна робота!
  Так? Я дуже нетерпляча! Хто там у вас новенький появився?! Хочу знати вже й негайно! :-))

  ВідповістиВидалити
 3. Якщо пано 10х10, то якого розміру квіточки? Дуже цікаво і гарно вийшли. Чекаємо розповідь про поповнення :)

  ВідповістиВидалити
 4. Я в ІГ казала і тут повторю: тонка робота, гарні кольори, дивовижні фото! А про царство. Невже півник з'явився? :)))))

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...