субота, 5 березня 2016 р.

Перший досвідШаль сплетена ще минулого літа. Повинні бути якісь враження, а їх немає. Можна сказати що це мій перший млинець комом, тому що в шале важливі не тільки візерунки та рівність петельок, але й вибір пряжі, а я його зробила не правильно ;) По-перше, тому що сама пряжа мені не сподобалася, по-друге, вона зовсім не підходить для шалей - не тримає форму. Але як говоритися - опыт, сын ошибок трудных ;) Тож, робота над помилками проведена, ну ви самі бачили в попередньому дописі ;) Далі просто світлини, до речі пряжа на світлинах та у моточках виглядає набагато привабливіше, ніж в самій шалі...Пряжа YarnArt Magic Fine
50% шерсть/50% акрил
в 100 г 300 м
спиці 5 мм


Гарних вихідних та нехай ваш досвід завжди буде позитивним та вдалим ;)

10 коментарів:

 1. Ой, які кольори гарні! І судячи з фото, шаль класна, все рівненьке. Форму не тримає, бо занадто м"яка, чи у чому проблема?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Фата! Я думала, що після блокування вона буде більш пласкою, а вона знову зібралася до купи, це не робить її гіршою, і проблема лише у мене в голові - коли очікуєш одне, а виходить трохи інше )))

   Видалити
 2. А мне нравиться, радужная такая, к однотонному пальто или куртке в самый раз.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Наталя! Це випадок коли на фото вийшло трохи краще ніж в реаліі, вона не така яскрава як на фото ;)

   Видалити
 3. Це той випадок, коли на фото недоліків не видно, а виглядає, як я вже казала, як дорогоцінна прикраса. Переконана, що наступна шаль буде бездоганною, враховуючі набутий досвід! Гарних вихідних! Й вдалих творчих експериментів!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ага, Лєна, це випадок коли фото прикрасило саму шаль ))) а висновки зробила й нашла пряжу, від якої мої очікування збуваються ;)

   Видалити
 4. Не бачу ніяких "комів", чудова шаль! Така хіпі-хіпі, що йой! :-))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Таня! То "ком" більш в моїй голові, ніж в шалі )))

   Видалити
 5. И мне нравится - верно сказано "радужная"... Юля, долой ком из головы ))) Шаль отличная!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...