пʼятниця, 26 лютого 2016 р.

The first shawl

Один допис у січні, чотири у лютому... сподіваюсь що в березні буде більше... сподіваюся це потрібно не лише мені... ні, я не прошу писати в коментарях "о, звичайно, це нам треба!:)", просто останнім часом багато думаю про мотивацію... адже великою мірою мотивація - це те що нас примушує рухатися ;) ... зізнаюся стільки думок в голові останнім часом було, але, на жаль, я їх не записувала... взагалі ловлю себе на тому, що треба носити блокнотик та записувати надумане, придумане, обдумане... але про це іншим разом, бо думок багато, а значить й літер буде багато, а сьогодні я хочу більше хвалитися, а ніж говорити )))

Ще в серпні я зв'язала першу в своєму житті шаль, зв'язала та й поклала на полицю... а взимку в instagram я побачила ЇЇ і все, пропала!!! Зізнаюся ВОНА стала 3-ю шаллю, тому що я, нічого не розуміючи в пряжі, на початку замовила не ту, що необхідна саме для НЕЇ, а потім у мене не виявилося потрібних спиць, а бажання плести було настільки сильне, що я не мала змоги з ним боротися ))) у підсумку у мене є шалі - цілих 3 - готових, заблокованих (ох, як же я боялася цього блокування! ))) І почну я їх показувати саме з НЕЇ ;) тому що вона в останньому рахунку перша - перша, зплетена за англомовним описом (а англійську я знаю лише зі словником ))), перша, зплетена не з турецької пряжі, перша, де лицьові ряди починаються не тільки з лицьових петель, а іноді і з накиду, а виворітні закінчуються не виворітною, що прибавки робляться з однієї петлі (для мене, тієї яка вчилася в'язати в далекому дитинстві, було за аксіому, що з початку та у кінці рядків існують лише кромочні петлі та ніякі інші, а прибавки робляться лише накидом ))), одним словом - розрив шаблонів!!!

Далі буде багато світлин, а в кінці трохи технічної інформації :) Гарного перегляду та гарних вихідних!!! :)


Дякую, що додивилися до кінця! І так, про саму шаль - сплетена вона за описом Melanie Berg "Rheinlust" пряжею Araucania Botany Lase, 100% мериносова вовна, в 100 гр. 410 м., розмір 250 см - верхній край та 65 см - ширина, метраж приблизно 1000 м, спиці 3.5 мм. Що ще можу додати? Це перша шаль за описом Мелані, але точно не остання, дуже мені подобаються її шалі, а ще ця шаль продається (так-так, вона мені дуже подобається, але в мене як в тому анектоді "Ви любите дітей?" "Ні, але сам процес" ))) , якщо вас це зацікавило - пишіть на пошту! Нехай останні дні зими будуть теплами (якщо не на вулиці, то в душі щоб обов'язково) !!!

15 коментарів:

 1. Юля, красивая шаль, жаль я как-то не так одеваюсь, чтоб носить шали, фото прекрасные. Видно что "сам процесс" тебе очень нравится. :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Аня, я теж одягаюсь так, що шалі не підходять до образу ))) А процес просто мене поглинув!!! Дякую!

   Видалити
 2. Юля, шаль справжнє диво, навіть крізь фото відчувається м'якість та тепло і колір чудовий ;))
  А, ще мені дуже сподобалась скриня і примулка ;))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Наталю! Так, пряжа просто сама м'якість ;) Скриню спеціально купувала для фотосесій ;) і примули теж ))))

   Видалити
 3. Юля піймала сонце ))) Чудові світлини, милуюся ними вже вдруге. Наче і кольори осінньо-літні, але примула наполягає, що сонце це - весняне :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тоню, я теж завжди сприймала такі кольори як осінні, а потім в ІГ прочитала про цей колір як про колір вітаминів-апельсинів ;) і дякую за твоі слова!

   Видалити
 4. Які яскраві та насичені фото!!!! І шаль сама по собі дуже гарна!!!

  ВідповістиВидалити
 5. Неймовірна шалька! І фото чудові!!! Пряжа дивовижна, з вовною мериноса одне задоволення працювати.

  ВідповістиВидалити
 6. Колір неймовірно соковитий! Вийшло просто чудово, і узор, і фото!

  ВідповістиВидалити
 7. Юля, это чудо! Настоящая цветотерапия! Шаль, фотографии - все сказочно красивое! Для меня это сродни чуду - вязаная шаль ))) Значит, ты - волшебница! И не важно, что постов мало - зато содержание и качество какое! )))

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...