пʼятниця, 15 січня 2016 р.

Шукаю дизайнера!

Приходить час, коли починаєш відчувати, що топчешься на місці, начебто й бажання, й сили є рухатися вперед, але щось не дозволяє... У вас таке буває? У мене з початком нового року саме так... В таких випадках я починаю копатися в собі та намагатися розкласти все по поличках ;) 
Кажуть головне визначитися з метою, кажуть це вже половина справи... мені здається головне все ж це рух до мети, а до неї треба рухатися маленькими кроками, можна звичайно, до мети зробити один великий крок, але при цьому обов'язково щось буде втрачено та в підсумку повернення у вихідну позицію, з якої буде добре видно мета, але вона все так само далека...

Мета у мене є, зараз я складаю план цих самих маленьких кроків ;) людина я трохи забобонна, тому про цілі нічого не скажу ))) Але попрошу вашої допомоги для її досягнення ;) І так, я шукаю дизайнера для розробки логотипу для візиток, банерів та іншої візуальної інформації! Хотілося б щоб це була людина знайома з рукоділлям ;) Може у вас є така людина?


10 коментарів:

 1. Юль, как жена фрилансера, я тебе порекомедую обратится на сайт фриланс.ру, где можно найти дизайнера который нарисует нужную тебе картику и сформулирует так как надо. Можно написать пожелание, установить сумму оплаты, и потом выбирать из подписавшихся ниж по портфолио дизайнера. Это удобно. Знаю, что где-то в блогах есть девочка, которая рисует рукодельные дизайны, плюс в инстаграмме можно списаться с илюстраторами

  ВідповістиВидалити
 2. Юля, колись свого часу мені блог допомагала оформлювати Альона Назарчук http://anela125.blogspot.ru/. Подивись, може тобі сподобається. Щодо фрилансера - мій чоловік мав дуже негативний досвід роботи з цим ресурсом: багато витраченого часу, а результату нуль.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оль, ну по опыту могу сказать что попадаются и негативные товарищи, но здесь уже надо смотреть на рейтинг

   Видалити
  2. Юля, дело в том, что он общался не с одним..... в итоге то, что действительно стоящее, раскручивают себя иначе... но, вероятно, что и среди тех предложений можно найти что-то или кого-то стоящего внимания.

   Видалити
  3. Дівчата, спасибі величезне! Вірю вам, що можна знайти як й хорошого, так і наткнутися на поганого дизайнера, тому однозначно не хочу шукати самостійно, тільки за рекомендаціями ;) плюс хочу, щоб людина якщо не сама вмыла вишивати/плести, то хоча б мала уявлення, що таке схема для вишивки, що таке гачок та знала про існування такого матеріалу як полімерна глина, одним словом щоб була пов'язанна з рукуділлям )))

   Видалити
 3. Юля, дуже гарна ідея :) Бажаю швикого вирішення!Сама мрію про логотип, але мені він без надобності, для пустощів, я ж нічого не продаю :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Алла! Мені теж поки для пустощів... та для чоловіка, який при знайомстві з кимсь вимагає з мене візитку ))))

   Видалити
 4. Навіщо тобі дізайнер? - ти сама собі дізайнер, зможешь!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ой, ні, Наталя, я хочу щоб було професійно, а для цього самій треба витратити багато часу, краще хай це зробить любина, яка на тому обізнана, а я краще щось повишиваю тим часом ;)

   Видалити
 5. Юля, удачи в достижении целей! Пусть у тебя все получится! )))

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...