вівторок, 1 вересня 2015 р.

Розкажіть про літо ;)

Ще й не минуло доби, як закінчилося літо, а про нього вже хочеться згадувати )))

Цього літа я зробила для себе відкриття... почалося все з того, що я була запрошеним дизайнером для фотозавдання "Відпочинок" у блозі АртКлубUA... часу для підготовки було достатньо, тож я не поспішаючи міркувати над питанням "Що для мене відпочинок?"... перше, що спало на думку - рукоділля... ні, іноді я від нього втомлююся ))) ... друге, авжеж море... можливо поїздки до нього й були для мене відпочинком до появи сім'ї, але тепер це суцільні турботи ))) ... міркувала я над цим в селі, блукаючи поглядом по сусідських городах, свому двору, і тут мій погляд зачепився за гамак... він близько п'яти років пролежав у нас в гаражі та тільки в цьому році ми його витягла на світ божий... багато часу для лежання в нього я не маю, але ті 10-15 хвилин, які я проводжу, гойдаючись, в ньому, дивлячись на верхівки дерев, спостерігаючи за наздоганяючими один одного удодами, вічно з'ясовуючими стосунки горобцями, милуючись квітами, це виявилось і є справжній відпочинок для мене! )))




Ось таке відкриття я зробила в цьому році ;) А ви? Які відкриття ви зробили цього літа? Де по-справжньому відпочили? Що цікавого бачили? Поділіться відчуттями про літо!

4 коментарі:

 1. Юлю, я вражена цим гамаком! Такий гарний. Не дивно, що відпочинок асоціюється саме з ним))

  ВідповістиВидалити
 2. Юля, классный гамак! А я открыла для себя этим летом, что маленький ребенок - не помеха для путешествий )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Главное с ребенком не переусердствовать ))) Мы с года путешествуем, в 6 ребенок заявил, что когда у нее будут свои дети, она никогда-никогда не будет их возить по экскурсиям ))))

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...