неділя, 2 серпня 2015 р.

Перші кроки

В цю ковдрочку я закохалася з першого погляду ще в далекому 2012-му, коли ще й гачок не вміла до пуття тримати в руках... минулої зими я набралася хоробрості та купила її опис... а зараз, відкинувши всі свої страхи, я почала її плести!


Лєна, дякую! Опис клас! Боялася, що він англійською і я нічого не зрозумію, але там стільки картинок та фотографій, що в текст немає необхідності заглядати )))

Далі просто світлини! Гарного перегляду ;)11 коментарів:

 1. Колір пречудовий! Це буде така краса!

  (А я також зараз в'яжу ці мотиви!) Якщо тобі буде потрібна моя допомога чи переклад, звертайся, будь ласка, я з радістю!.

  Вибач, якщо дурне питання: а ти навмисно не об'єднала мотиви (може для світлин чи так тобі зручніше) чи може не побачила, що вони з'єднуються один з одним в останньому ряду?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Лєна, дякую! Поки все дуже зрозуміло ;) а на фото нез'єднані елементи, тому що я уважно вивчила опис та й поїхала у село, не взявши його з собою, схему в'язання запам'ятала, а коли зібралася з'єднувати мотиви, то опаньки, а згадати як це зробити не можу ))) тому нав'язала мотиви, до яких тепер буду приєднувати наступні ;)

   Видалити
 2. Виглядають чудово! бажаю успіху та вже дуже хочу побачити результат)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Катюша! А буде результат не скоро, тому що ковдрочка для дитинки, а дитинка вже не маленька ))))

   Видалити
 3. Юлю, привіт! Я теж задивляюся на цю ковдру, дуже візерунок подобається. А у Лєни в групі на Равелрі якраз тему по її плетінню гуртом організовують, ось посилання http://www.ravelry.com/discuss/cup-of-stitches/3253472/1-25#24
  Зараз якраз думають, коли починати і які строки, Лєна теж приєднується до процесу, а я думаю:)
  Хотіла в тебе спитати, а що за ниточки ти взяла, мериноса чи котон з ПА?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Наташа, дякую!!! Ниточки YarnArt Jeans ;) Приєднуйся!!!

   Видалити
 4. От я ж бачу, що це щось дуже знайоме і улюблене:)
  А скільки ти їх брала, ти розраховувала? Вони ж наче товщі, ніж у Лени в проекті.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. З розрахунками у мене завжди напряг, врятувало те, що у мене було 10 моточків одного кольору, тому спочатку в'язала, а потім рахувала - вийшло, що гачком №3 з моточка у мене виходить 10 трикутників. Потім порахувала трикутнички і вже потім замовила ще 20 моточків (але мені здається що й їх не вистачить - я ж люблю щоб було все велике ))) А сприводу товщени, Наташа, взагалі нічого сказати не можу, я ж не дуже досвідчена в'язальниця, в руках тримала лише кілька видів пряжі ;)))

   Видалити
 5. Цвет красивый, рисунок интересный, фотографии классные! Ждем теперь потрясающее одеялко! )))

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...