середа, 11 березня 2015 р.

Весняні лінощі :)

Або вірніше ще зимові, тому що вони почалася у мене ще в лютому :) Ось реально кілька тижнів нічого не роблю, тільки підтримую видиму чистоту в домі, ну і ще їсти готую та іноді посуд мию ))) 

А у вихідні відкрили дачний сезон! Думала один день на сонечку та з граблями в руках повернуть мене до більш продуктивного життя в Києві, але цього не сталося, лінь знову повернулася, як тільки ми повернулися ))) 

Ось тільки спромоглась зробити дві світлини - брунька деревовидного півонії та перша квіточка примули А ще ми бачили качиний клин в небі та метеликів! Весна!!!

4 коментарі:

 1. Ох, а в мене після дня "на сонечку та з граблями" - "то спину ломит, то хвост отваливается" :-)))) Але моє обійстя не дасть обмежитися одним днем, так що - кілька годин пошию і знову за граблі :-)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Лариса, в мене теж не обмежиться ))) це був лише початок, а враховуючи, що там с моменту, коли я поламала ногу у серпні минулого року, ніхто і нічого не робив (навіть часник ніхто не викопав )) , то цієї весни у мене буде роботи в 2 рази більше + вже не залишиться більше ніж на 2 дні - дитина у школі, не прогуляєш ))) А ось спинка моя, тьфу-тьфу-тьфу, цей день пережила достойно!

   Видалити
 2. У меня тоже состояния лени, хотя уже часто светит солнце))) Сегодня начну пить витамины))) Желаю скорейшего возвращения в "жизнь". Первое фото очень)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Света! Вроде сегодня получилось вернуться ;)

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...