середа, 26 листопада 2014 р.

Підготовка до новорічних свят?

Кожен рік у листопаді я згадую, що всі незавершені справи треба завершити у старому році... та планую їх закінчити... але в грудні я згадую, що ще треба й до Нового року готуватися... та відкладаю недоробки, які в результаті переходять зі старого в новий рік...

В цьому році я вирішила змінити традиції!!! та не готується до Нового року :))) тому у мене зараз в процесі літо - Іспанське кафе на канві, підвіски з полімерної глини, яким личить тепла погода, трохи ажурного гачком, сплетеного на відпочинку в Туреччині, а тому воно зберегло запах літа і моря, та виявлений серед неопублікованих постів про політику, пост про те як я вишиваю на прикладі яскравих апельсинів :)

Але зиму ніхто не відміняв! Вона у мене теж є... зовсім трохи,.. на світлині :)


Бережіть себе :)

4 коментарі:

 1. Ох, Юля, как я тебя понимаю! И дела закончить хочется, и к НГ подготовиться, а времени в обрез...порказывай, что за апельсины вышиваешь... )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Нин, апельсинки я уже показывала http://semklita.blogspot.com/2014/09/crossstitchorange.html , просто когда их вышивала фотографировала процесс для того, чтобы рассказать как я вышиваю, вот это еще и не показала ;)

   Видалити
 2. ...а часу нема практично ні на що ))
  Бажаю все встигнути, бо незакінчені в старому році справи чомусь і в новому році закінчуватись не хочуть ;)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оля, дякую! У мене так кілька років підряд так, й ох як не хочеться щоб так продовжувалося :)))

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...