середа, 14 травня 2014 р.

Покупка на Etsy

Всі хто купує схеми вишивок знають, як після оплати хочеться якнайскоріше її отримати :) На Etsy можливо здійсниту таку покупки всього за декілька хвилин! Завдяки миттєвому завантаженню! 


Відкривши магазин, я всім пропоную купувати схеми у нього. Тому що, по-перше, це швидко, по-друге, без комісії. Але переважна більшість купує по-старому, через систему грошових переказів :( Не знаю чому, можливо тому ще не знайомі з системою PayPal? На своєму досвіді скажу, що користуватися нею дуже зручно. Саме головне щоб ви мали банківську картку, яку дозволено використовувати в інтернеті, та були зареєстровані на Etsy :)  Не вірите? Дивиться самі :)

Як у кожному магазині вибираємо товар, який сподобався, та додаємо його до корзини


Тепер починаємо оплату :) (хочу зауважити, що перш ніж здійснити оплату, можна ще додавати товари до корзини). Коли товари вибрані, натискаємо «Оплатити через PayPal»


Далі вибираємо спосіб оплати, якщо у вас не відкрито рахунок у системі PayPal, ви просто заповнюєте необхідну інформацію,


а якщо є такий рахунок, вибираємо "оплата з рахунку PayPal"


Після реєстрації/авторизації у системі PayPal, тиснемо "продовжити" 


та "підтвердити замовлення"


і вуаля, можете скачувати файл зі схемою :)


Якщо щось не зрозуміло, пишіть, відповім на всі питання!!! :) 

А свій приклад навела, купуючи схему Наталії Млодецької, давно збиралася вишити декілька її сюжетів ;) а ще хочу зізнатися, що ідея відкрити свій магазинчик з’явилась після того, як Наталія відкрила свій і розповіла про це у себе в блозі :) До зустрічі!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...