вівторок, 31 грудня 2013 р.

Три зірки

... останній тиждень у мене було зовсім не святковий настрій... знаєте я була як кулька наповнена гелієм... в перший день скільки його не смикай, все одно спрямовується вгору, на наступний день він ледве-ледве відривається від підлоги, а потім і зовсім не піднімається... так і я... не хотілося нічого... ні ялинку наряджати... ні вітальний пост писати...
... сьогодні після генерального прибирання вирішила через силу змусила себе зв'язати три маленькі зірочки... ще місяць тому знайшла в інтернеті схемку... зв'язала, а зірочка вийшла не такою маленькою, як хотілося б, а мені ж треба зовсім малюпусенька була :))) і стала я на ходу придумувати схему і не одну, а відразу три! Так-так, без року тиждень як в'яжу гачком, а вже схеми вигадую :))) знаєте в процесі створення зірочок у мене почав з'являтися настрій святковий...... і ось зірочки зплетені!!! тепер фотосесія - фотоапарат, штатив, цікавий світ, красивий фон, довга витримка... понеслося!!! :))) і куди тільки моя нудьга поділася? :)))
Повторюся, зірочки мені потрібні були маленькі, в підсумку вийшли від 3-х до 2 - см... як я і хотіла :)Пряжа MODO Simli Kordenet, гачок №1,3І схемки... вони, звичайно ж, кострубаті... перший раз малюю (зніяковіло), але дуже сподіваюся, що комусь вони стануть у пригоді :)))


... хотіла це зробити пост ще й вітальним... але вже майже 2 години ночі, тому буду вас вітати... сьогодні, але вже ближче до обіду :))) Всім добраніч... або доброго ранку? :)))


Так, трохи не забула, зірочки мені потрібні були для... ні, не скажу для чого, краще покажу, але вже у Новому році!!! (тут смайлика з язичком не вистачає :))))

6 коментарів:

 1. Відповіді
  1. Алиса, вчера(зачеркнуто), сегодня ночью уже не было сил писать :))) спасибо за ссылочку на замечательный магазинчик! Я прям вижу куда мне эти ленточки нужны!!! :))))

   Видалити
 2. Юля, поздравляю с Новым Годом!!! Желаю здоровья богатырского, творческого полета, неиссякаемых идей и воплощений и еще всего того, что ты сама себе и своим близким желаешь!!!

  и никакой ты ни шарик:)) на-фиг хандру, отрывайся по полной в эту новогоднюю ночь!!!
  и я со спец-заказом на будущий год:)) по котикам твоим соскучилась сильно, по чаще фотай:))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Танюша, спасибо огромное!!! Тебе тоже в Новом году всего-всего хорошего!!! А кошки переехали в другой блог ;)

   Видалити
 3. Какие милые звездочки!! Спасибо за схемки!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Настя, спасибо! Очень приятно, что звездочки понравились :)

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...