середа, 2 жовтня 2013 р.

Медовий місяць

Не секрет, що леви живуть великими сім'ями - прайдами. Чисельність сімей іноді досягає 40 особин, з яких львів не більше 3-х, а решта самки. Не маленьке сімейство, чи не правда? Товариськість львів виділяє їх серед усіх великих кішок. Вони полюють, їдять, відпочивають, вирощують малюків разом. Звичайно ж, як і в кожній сім'ї бувають сутички, але в основному члени прайду прекрасно ладять між собою і виявляють ознаки теплої прихильності - наприклад, лижуть одне одному морди, або привітно труться щоками при зустрічі.
Але не дивлячись на таку теплу атмосферу, іноді хочеться усамітнення, це відбувається коли між львів і левицею спалахує любов! Тоді закохана пара відправляється на пошуки затишного містечка. Іноді вони проходять не одну милю в пошуках його. Їх медовий місяць може тривати до двох тижнів. Все це час вони нерозлучні в буквальному сенсі слова - ходять разом, сплять пліч-о-пліч і навіть сумують разом...

схема вышивки
Схема для вишивки хрестиком 
"Медовий місяць"
Розмір схеми: 305*190 хрестиків
Кількість кольорів: 37 відтінків палітри ДМС,
в т. ч. 16 змішаних

Схему можна придбати в магазинчику (там же можна подивитися приклади як виглядає схема) або написати мені на електронну пошту :)

8 коментарів:

 1. Юля, так интересно ты написала про них. Очень понравилось: приветливо трутся щеками при встрече, вот бы не подумала. Красивая схемка!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Инна! Рада что парочка понравилась ;)

   Видалити
 2. Юля, какие классные! И название - 100 % попадание!

  ВідповістиВидалити
 3. Очень эффектная работа! И трудоемкая, как мне кажется. Восхищаюсь создателями схем, это ж надо все подобрать, все проверить!
  А история о любви львов очень трогательная и романтичная :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Оля! Да нет, эта работа не очень трудоемкая :)

   Видалити
 4. Такие нежные! Отличная работа! Для меня это, вообще, недосягаемая вершина:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Наташа! Мне кажется, для нас рукодельниц недосягаемых вершин нет :)))

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...