вівторок, 1 жовтня 2013 р.

Що було під час відпустки...

...а було вітряно, мокро і незатишно :(... як зазвичай ми не відпочивали на одному місці - перший тиждень провели в Учкуївці, під Севастополем, два наступних в Місхорі...
Учкуївка сподобалася, жили ми на території пансіонату Лазур, яка забудована новими будинками готельного типу, дуже затишно, чисто і комфортно!
Дуже сподобався піщаний пляж, широкий і чистий, і головне з великими стаціонарними навісами, під якими можна сховатися від сонця :)Після дощового Севастополя ми перебралися на Південний берег Криму, в надії продовжити літо, але не склалося... якщо було сонце, то дув сильний вітер, якщо вітер затихав - падав дощ, а температура води не піднімалася вище 16 градусів... зате були вишиті  лимончики і з чоловіком на двох прочитані більше 10 детективів :)))

Не літня погода відбила у мене всяке бажання фотографувати, єдиним винятком були хвилі, від фотографування яких я не могла відірватися... а ще віддаючи фотоапарат чоловікові, я забувала перемикатися з режиму безперервної зйомки :))) все це призвело до того, що ми привезли понад 6 тисяч фотографій, з яких вийшло мала частка... Тепер довгими дощовими вечорами я виловлюю хороші знімки, які обов'язково покажу вам, але пізніше, ви зачекаєте?

12 коментарів:

 1. Юля, очень красиво! залюбовалась!

  ВідповістиВидалити
 2. Какие красивые фото!!! жалко что с погодой не совсем сложилось, зато плодотворно как )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Юль, с возвращением. Шикарные фото. А лимоны то где? :) Мож похвастаешься?

   Видалити
  2. Спасибо, Аня! Не знаю погода ли виновата в плодотворности, но уже второй год в подряд вышивается хорошо и быстро именно в Крыму... может чаще туда ездить? :)))))

   Видалити
  3. Лена, спасибо! Часть лимонов будет в следующем посте, а готовые через несколько дней - фотоаппарат в сервис надо на небольшую процедурку отнести :)

   Видалити
 3. Красивая природа. Даже с ненастье, хмуром настроении природы есть своё очарование.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, Ира, море в любую погоду прекрасно, но когда все 20 дней, это начинает удручать...

   Видалити
 4. Юля, привіт! Як тільки Ти опублікувала цю статтю, ще тиждень тому без фото, зразу ж прокоментувала Тобі. А Ти в той момент відмінила, і пропала моя писанина. :-)
  Фотографії надзвичайні. Наче картини. Талановито і цікаво. Залюбувалася!
  Пишучи, ще раз передивилась! І справді, дуже подобається!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Юля! Фотографії ще будуть! Не менш цікаві :)))

   Видалити
 5. Юля, у вас дуже цікавий блог - і чудові хенд-мейд роботи, і супер-фотографії! А море - воно прекрасне в будь-яку погоду! Запрошую вас оцінити і мою морську підбірку фоток: http://kaleydoskopchuk.blogspot.com/2013/09/blog-post_25.html

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...