понеділок, 5 серпня 2013 р.

Наші веселки. Епілог

У мене часто буває, запланирую щось завершити до визначеного терміну, але без всяких причин це не вдається... раніше я картала себе за це, але з часом зрозуміла, що щось має статися до завершення... так і з веселками :))) пост-епілог до проекту "Намалюємо веселку" почала писати ще 2 серпня, але щось не давало мені цього зробити... І тільки сьогодні ЦЕ сталося! Виявляється я втратила веселку Яни з блогу "Настрій своїми руками" і тепер коли веселка Яни зайняла своє місце в галереї, я можу написати останній пост!!!
Хочу сказати величезне спасибі всім учасницям проекту!!! Мене досі переповнюють емоції від веселок, які ви намалювали! В них стільки тепла, світла, радості, щастя, натхнення!!! Вони всі дуже різні, але в кожної з них є частинка вашої душі!!! Дівчатка, дуже сподіваюся, що завдяки цьому проекту ви не тільки попорпалися в старих фотографіях, зробили нові знімки, поринули в приємні спогади, навчилися складати колажі, але і познайомив з новими друзями! 
Гуляючи по сторінкам учасниць, я часто читала в коментарях, що вам бажають удачі в конкурсі... спочатку я не планувала робити проект конкурсним, так і зараз цього робити не буду - не можу я вибрати саму-саму веселку, вони всі прекрасні! Але розіграш проведу, тобто вже провела! Моя доця витягла блог  Творческая мастерская Irapart!!!


Іринко, вітаю з перемогою в розіграші і чекаю твою адресу!!! 

Ще раз величезне спасибі всім за участь в моєму першому проекті! Всім, хто не прийняв участь, хочу сказати, що не турбуйтеся!!! По-перше, веселки можна малювати і просто так, для себе. Я їх малювати точно ще буду! 



Всім гарного настрою і натхнення!!!

9 коментарів:

 1. Поздравляю победителя, но думаю что тут в этом проекте победили все) А Вам спасибо за такой чудесный проект)

  ВідповістиВидалити
 2. Юля, проект супер! Жду следующий;)
  Поздравления Ирине!

  ВідповістиВидалити
 3. Действительно все радуги ХОРОШИ, каждая по своему! Будем ждать очередной проект!

  ВідповістиВидалити
 4. Ой, спасибо ))) А радуги да, просто замечательные. Особенно полюбились с предметами, солнышком, детишками, прищепками... Буду ждать следующий проект.

  ВідповістиВидалити
 5. Юлечка,спасибо тебе большое!!! Победительнице-поздравления))) Будем ждать следующий проект!

  ВідповістиВидалити
 6. Юля, Твоя идея с радугой - супер!!! Спасибо Тебе за проект. Исполнение его принесло большое удовольствие.
  Ирину поздравляю с победой! Её кукольные радуги необыкновенные!!!

  А я сейчас ночью в 00 год публикую свою фотоигру. Как раз к конце сентября строк :-) Пишу заранее, интернет может пропасть. Заходи и Ты ко мне в фотоблог. Буду рада Твоему участию!

  ВідповістиВидалити
 7. Юлечка, спасибо за флеш-моб! Такой позитивный, красочный и радостный проект получился! Мои кусочки радуги все еще не собраны (некогда знакомому заниматься моим компом), но и в моем блоге обязательно она появится, ведь радуга - это всегда только положительные эмоции.

  ВідповістиВидалити
 8. Заинтриговала новыми планами! Будем ждать.

  ВідповістиВидалити
 9. Девочки, это вам огромное участие, без вас и ваших радуг он бы не состоялся :)

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...