середа, 22 травня 2013 р.

Зупинися, мить!

Пам'ятайте он-лайн курс "Проста магія фотографії"? Одним з уроків було "Зупинися, мить!", коли треба було зловіть за хвіст рух! Тоді взимку я навіть не намагалася виконати цей урок, але він не давав мені спокою... Коли прийшла весна і прокинулися всякі різні літають комашки, я почала справжнє полювання за ними :) але поки я налаштовувала своє "рушниця", вони відлітали з поля мого зору, і я знову починала шукати хвіст... коли я трохи зневірилася зловити його, побачила чоловіка в саду, поливающего дерева... і хвіст!!!
А коли крапельки були не в фокусі, вийшла така фотографія з кумедними яскравими цятками, які мене надихнули, але про це вже завтра :)10 коментарів:

 1. Так вот, оказывается, из чего состоит Радуга ... из таких вот маленьких разноцветных шариков... капелек... Шикарные фото.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. :)))))) Корнелия, спасибо! а у нас дождь только начался, я люблю летом (как то уже не печатается весной:))) ) такой дождь, мелкий и тихий, и чтобы дня так на 2-3 :)))

   Видалити
  2. Я тоже люблю летние дожди. Особенно, когда на даче и никуда не надо спешить... сидишь вот так в доме, слушаешь тишину и шелест дождя по крыше... уютно так...

   Видалити
 2. красивые кадры. последний очень понравился.

  ВідповістиВидалити
 3. Залюбовалась, очень красиво, а последнее фото просто ВАУ, карамель зеленого горошка, очень понравилось!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...