понеділок, 15 квітня 2013 р.

Весна прийшла...


... а показати вам я її поки не можу :( ми в п'ятницю поїхали в село, а там квіти цвітуть - крокуси, проліски, лелеки прилетіли... фотографій зробила багато, а проводочек, щоб скинути їх на комп'ютер, не взяла - була впевнена, що інтернет в селі не працює, а він працює, так що красою ранньої весни милуюся поки сама :( як тільки повернуся в Київ обов'язково поділюся цією красою з вами!

І щоб пост не був з нальотом смутку, відповім на питання Аліси і запрошую подивитися весну в Києві у неї в блозі :)

 • що ви зазвичай робите, коли вишиваєте? ;) слухаєте щось, дивіться, думаєте, спілкуєтеся? Реально вишивати і ВСЕ. Тобто, тільки вишивати і навіть не думати ні про що, крім вишивки.

Всі по різному, якщо чоловік дивиться футбол, то слухаю коментатора, іноді ТАКЕ чую, а чоловік не чує, аж надто захоплений переглядом матчу :))) ще пам'ятаю, коли дочка дивилася мультик "Маша і ведмідь", я вишивала і слухала його, тільки через деякий час подивилася мультик і зрозуміла, що його треба ДИВИТИСЯ, а не слухати :))))) а ще люблю вишивати влітку в селі рано вранці, коли сонечко тільки встало, а домочадці ще сплять, вишиваю і насолоджуюся співом пташок :))) 
 • вірите в вишивальні прикмети?
Не знаю, спеціально нічого не вишивала, але був зі мною такий випадок: вишивала я "Пропозицію в саду" в подарунок мамі, а коли закінчила вишивку - познайомилася з майбутнім чоловіком... мій вчитель в художній школі завжди говорив, що по наших робіт можна розповісти про наше майбутнє, з вишивкою, напевно, теж саме - не важливо що ми вишиває - головне що ми думаємо в цей момент, про що мріємо (хоча про чоловіка під час вишивання "Пропозиції..." я не мріяла :)))) )


 • чи була ситуація, що ви переросли свій довгобуд. Тобто почали щось давно, а потім так виросли в творчому плані, що не хочете вже вишивати ЦЕ. Що робите у такому випадку?
До недавнього у мене не було довгобудів, зараз є два, але я їх обов'язково вишию!!! Був ще один довгобуд - це невелика схема з журналу "Вишиваю хрестиком", чому я його не дошила не пам'ятаю, але через 10 років, виявивши незакінчену вишивку, дошила її, хоча й переросла такі сюжети, навідь оформила її!


4 коментарі:

 1. Ух какая ты молодец! Спасибо, что ответила на вопросы и жду твою весну!

  ВідповістиВидалити
 2. ;-)))))))))))))))))) Юля!!!!! Читаю твой пост, ответ на первый вопрос и улыбаюсь, потому что у меня так же происходит...И в этот момент, слышу, что муж что-то бубнит под нос))) Я его спрашиваю:"Любимый, ты с кем разговариваешь сейчас?" Он: "С тобой, ласточка!".....Вот так же и с вышивкой;-)))))Когда вышиваю, думаю о своём, о жизни...и ничего не слышу вокруг!
  Вышивальные приметы понравились))) Я закончила ракушки и хочу на южное море!!!!!!!!!!!!!! Как ты думаешь, сбудется ? ;-)))

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...