четвер, 28 лютого 2013 р.

Мої улюблені кішки

Кішка в моєму житті з'явилася з-за неприємностей, як у приказці "не було б щастя, так нещастя допомогло". Справу було 20 років тому, коли у нас в квартирі на 6 поверсі багатоповерхівки з'явилися миші :(... і ми задумалися над питанням "а чи не завести нам кішку?" В той час у нас була собачка, хлопчик 6-ти років, який свято вірив, що кішки це погано :) Ні в кого із знакових котів не було, а купувати на пташці було страшнувато, і тут як-ніби нас почули понад - мамі на роботі підкинули під двері двох кошенят, одне з них вона принесла додому, ким був цей маленький сіренький клубочок, що поміщається на долоні, ми не знали, тому назвали Маркізом, в результаті, виявилася Маркіза :)
Деякий час ця пухнаста грудочку була улюбленою іграшкою нашого пса, і він витворяв з нею все що завгодно - і носив у зубах, і грався з нею як з м'ячиком, але це тривало недовго, кішечка виросла! і наш пес став для неї іграшкою :))) Жінка! А ще Маркіза розправлялася не тільки з мишами, а залетевшими на балкон пташками, і з вужами, і з сусідськими собаками на дачі :) 
Минулого року нашої Маркізи не стало, вона прожила з нами 19 років і завдяки їй я стала шалено любити кішок :)
Тепер у мене в будинку живуть 2 кішки, їх появі ми знову зобов'язані мишам :)))) Ми, правда, не знаємо як наші дівчата відреагують на гризунів, вони їх ще не бачили, але скоро ця зустріч відбудеться адже не за горами дачний сезон :)
А поки я покажу колаж для флешмобу "Моя улюблена тварина (птах, комаха)", який організувала Оля :) 


Сіренький котик з журналу "Вишиваю хрестиком", смугастий, який дружить з кроликом, вишитий за власною схемою, а солодка парочки з розплідника Кірі-Кірі :)

6 коментарів:

 1. Юля, спасибо за кошачий пост:)) С удовольствием прочитала и коллаж интересный.

  ВідповістиВидалити
 2. Юля, замечательный рассказ!! И я с удовольствием прочитала! Маркиза умница и красавица, а нынешние красотки..настоящие модели ;-)))

  ВідповістиВидалити
 3. Аля, Наташа, спасибо! Вот как бывает - вчера опубликовала этот пост, а сегодня узнала, что 1 марта празднуют всемирный день кошек :)))))

  ВідповістиВидалити
 4. Ах, какой коллаж))) Сплошное и непрерывное МУРРРР)))

  ВідповістиВидалити
 5. Коллаж отличный, кошки - моя жизнь. Сейчас жду, когда ко мне вернется мой недавно ушедший кот. Кем вернется - не знаю...

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...