пʼятниця, 1 лютого 2013 р.

Як я вчуся фотографувати. Урок №1.

Я люблю фотографувати, почалося все багато-багато років тому, коли я купила свій перший фотоапарат Кодак, ще в середині 90-х минулого століття, тоді мене стримувало обмежена кількість кадрів на плівці або вірніше обмежена кількість самих плівок :) потім був ще один плівковий фотоапарат з цифровими функціями, класний, мені він дуже подобався, але з'явилися цифрові мильниці, і ось він - перший Canon, з допомогою якого мій чоловік з балкона за місяць зробив більше 1000 знімків неба, в основному вечірнього :)))) обмеження в кількості фотографій були зняті!!! потім був другий, але мені цього було не досить :))) і чоловік мені подарував першу цифрову зеркалку Sony!!! зізнаюся, тоді я не знала що таке витримка, експозиція, діафрагма і т.д. і т.п., я і зараз в цьому погано розбираюся :))) але зараз у мене з'явилася нова дзеркалка, а там вбудована інструкція, тобто вибираючи ту чи іншу функцію, на екрані йде її опис, тепер я використовую багато функцій, а потім на комп'ютері вибираю вподобані фотографії, але все одно я це роблю інтуїтивно, не розуміючи до кінця можливостей моєї фотокамери, а ще я не люблю вчиться :))) але розумію, що без хороших якісних знімків моїм грандіозним планам не здійсниться :))))
З'єднати свої бажання і нелюбов я вирішила...

підписавшись на он-лайн курс "Проста магія фотографії"!!! Першим завданням курсу було знайти свою зону комфорту і покинути її... в завданні навіть зазначено як покинути цю зону... але мені щоб це зробити треба визначити, що для мене не комфортно, над цим я розмірковую вже 3 дні, поки безрезультатно :))) А поки я над цим розмірковую, покажу вам фотографії, які були зроблені в некомфортних умови :)

Цей вид змусив мене встати з ліжка в 5 ранку


За цими квіточками я "полювала" на Ай-Петрі, стрибаючи з каменя на камінь, в результаті підвернула ногу і два тижні кульгала


З цими зайчиками я бігала по всьому саду, боячись їх забруднити


Тут без зайвих коментарів - на вулиці мінус 13 :)12 коментарів:

 1. Красиво...!!!Я тоже подписалась на этот курс) Правда я пока без зеркали, но у меня мыльница продвинутая со всеми настройками)) Люблю красивые фотографии, поэтому готова стать в любое время и в любую позу))))) Я с наградой зашла в гости) http://niolassa.blogspot.com/2013/02/blog-post.html

  ВідповістиВидалити
 2. Красивые фотографии и действительно, вне зоны комфорта))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, Ира, вроде бы некомфортно было снимать, но когда я с камерой, да еще все время смотрю в видоискатель, то все что меня окружает не замечаю, даже некомфортных условий :))))

   Видалити
 3. Юля, привет! Я тоже подписалась на этот курс..)) У тебя уже прогресс..Фотки очень красивые!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Инночка! Какой прогресс? :))) все фото сделаны до начала курса, и все они сделаны по интуиции :)

   Видалити
 4. Фотокурсы -это так интересно. я тоже люблю разглядывать красивые фото. И хочется конечно же научится.Но как-то сторонюсь он-лайн. А фото-очень понравились. ..."покинуть зону комфорта"-это усложнить условия съемки (((если это не секрет...Больших вам успехов. И показывайте ,пожалуйста,свои новые фото.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Света! я тоже не особо люблю он-лайн обучение, но тут почему-то захотелось попробовать :) мне понравилось, что не обязаловки по выполнению задания - хочешь делай и показывай, хочешь делай и не показывай, а хочешь вообще не делай :)))))

   Видалити
 5. Привет, Юля! Вот и я несколько дней ломаю голову над тем, что же для меня является "зоной комфорта" в фотографии ))). За последний год я вроде бы перепробовала уже всё... Разве что дождь не снимала, но как-то технику жалко)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Думаю с дождем тоже можно что-то придумать, например, чем-нибудь накрыться :) А если мы не можем определить свою зону комфорта, значит мы в ней не застряли, как говорится в первой теме :))))))

   Видалити
 6. Я пытаюсь выйти))) Для себя определила, что это люди и чёрное с белым!:) Результат в фотографировании меня пока не совсем устраивает, но что в сам процесс влюбилась, так это точно)
  Надеюсь, за эти дни тебе что-то придумалось)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Черно-белые снимки люблю, очень давно часто покупала черно-белые пленки для фотографирования архитектуры, особенно где-то в старых городах, красивые снимки получались, а людей не буду фотографировать, не хочется, а через силу делать не хочу, ведь фотографирование должно приносить удовольствие :)

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...