субота, 12 січня 2013 р.

Зимова подорож 2013. Місто на воді.

Місто на воді, маска, думаю ви відразу здогадалися, що це місто, яке розташований на 120 низьких піщаних островах, вулички якого з'єднані 400 мостами і містками, яке тісно забудоване розкішними старовинними будівлями. Так-так, це Венеція!!! Венеція, місто де химерно перепліталися реальність і інтрига, любов і підступність, блиск і раціональність, сентиментальність і захоплення силою, свобода і тотальне стеження, патріотизм і меркантильність. Де нормою життя були і подвиг, і підкуп, і релігійність, і непокору головному християнину - Папі Римському... Де людина, стаючи правителем, дожем, напівбогом, починала не збагачуватися, а навпаки: витрачати вже накопичене багатство на потреби Республіки... Країна, що подарувала світу романтичні венеціанські гондоли, а ще й галери з прикутими до весел каторжниками, чия доля вважалася гірше смерті...

Даді просто світлини...9 коментарів:

 1. Юля, красота какая!!! Очень понравилось фото синеньких лодочек :) и этот мост красивый есть в вышивке! не помню, правда, как он называется...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Юль, спасибо! Мост известный Мост Риальто, можно сказать визитная карточка Венеции, хотя я думаю, там каждое домик, каждый мостик достопримечательность :)

   Видалити
 2. Очень позитивные репортажи. Сколько же еще много красивого в мире.

  ВідповістиВидалити
 3. Вы и в Венеции побывали))) Супер путешествие!!! В седьмое фото влюбилась!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, Венеция была всего в 260 км от нас, грех было не посетить этот удивительный город :)

   Видалити
 4. Как это я не заметила этот пост) Исправляюсь)
  Спасибо за такие чудесные фотографии!!! Я как будто там побывала) Это вам не серый Париж))) Здорово! Мечтаю побывать в Италии!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, с погодой нам повезло ;) Мы летели через Венецию - и в день прилета и отлета шел дождь, а в день экскурсии было солнышко, повезло одним словом ;)

   Видалити
 5. Фото просто супер! Я теж мрію побувати в Венеції, ну це вже пізніше, коли повиростають дітки) А ще чомусь дуже хочеться поїхати до Праги) а ви молодці, що вже стільки країн обїздили)) фото вже всі передивилась)
  Можливо в майбутньому українцям відмінять візи, та у нас буде більше можливостей( точніше коштів) побувати в різних краінах, куточках земного шару)

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...