пʼятниця, 2 березня 2012 р.

Маленький компаньйон

Чихуахуа - одна з найменших з існуючих у світі порід собак. 

Історія появи чихуахуа йде корінням в сиву давнину. Існують кілька поширених версій про батьківщину чихуахуа. Деякі історики говорять, що «коріння» чихуашек йдуть з Європи, а деякі бачать Східний (Китайський) слід, але багато вчених все ж схильні вірити, що коріння все-таки знаходяться в Північній Америці. Предком чихуахуа імовірно є стародавня собака течичи перші згадки, про які відносяться до 1500 року до н. е. Собака веде свій слід з трьох стародавніх цивілізацій Майя, Тольтеки і Ацтеки, де крихітна собака важалася священною.

Чихуахуа були помічені європейськими мандрівниками в 1800 роках в південні частині Північної Америки. Вони і привезли дивовижних маленьких собачок, які миттєво стали популярними в Європі завдяки унікальній «портативності».

Чихуахуа дуже врівноважена, що рідко зустрічається серед карликових порід. Справжній, породистий чихуахуа гордий, як давньогрецький бог, і не менш красивий. Цю маленьку собаку нерідко порівнюють з відважними воїнами карликового зростання, він є володарем свого світу і не боїться нічого. 

У цій собаці б'ється крихітне сердечко справжнього друга, готового подарувати вам свою любов і ніжність!

Розмір схеми: 155*193 хрестиків
Кількість кольорів: 51 відтінків палітри ДМС, 
в т. ч. 16 змішаних
Техніка: хрест, напівхрест
Колір канви: ecru 

Розмір схеми: 155*193 хрестиків 
Кількість кольорів: 51 відтінків палітри ДМС,
в т. ч. 16 змішаних
Техніка: хрест

Схеми тут :)

Приємного вишивання!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...