пʼятниця, 17 лютого 2012 р.

Квітка прекрасних жінок

За вікном зима... а на вікні літо... навіть не віриться, що всього в десяти сантиметрах від цих квіток - мінус 20 градусів... 

На Гаваях і островах Океанії гібіскуси називають квіткою прекрасних жінок і кохання, але такий досвід і нам перейняти не гріх - і жінки, і гібіскуси цього варті. 

Історія гибискуса сповнена загадок. Хоча рослина і називається китайською трояндою, Китай не є батьківщиною цього виду. Більше того, місце походження китайської троянди невідомо. З цього приводу існує лише гіпотези і припущення. Однією з цікавих версій стверджує, що прабатьки цього виду гибискуса були поширені на легендарному континенті Лемурії, який знаходився в Індійському океані та затонув 12000 років тому, не витримавши руйнівних вивержень вулканів, землетрусів і цунамі. Вціліла частина Лемурії - острів Мадагаскар.


Багато вчених вважають затонулий континент чистої води вигадкою, але деякі факти говорять на користь його існування.

Розселення китайської троянди пов'язують з великими міграціями полінезійців в далекому минулому. Прабатьківщина полінезійців - нинішні Тайвань і Південний Китай. Рятуючись від голоду і перенаселення, люди на величезних каное вирушили на пошуки нових земель. Орієнтуючись тільки по зіркам, течіям і сезонним вітрам, до 1 000 році н. е. стародавні полінезія освоїли гігантський простір, згодом назване «полінезійськім трикутником». Вершини його - Нова Зеландія, Гаваї, Острів Пасхи. І скрізь на території цього трикутника і островах Індійського океану гібіскуси шановані й улюблені і в наші дні. Наприклад, в Малайзії гібіскус вважається символом країни, у багатьох містах йому встановлено пам'ятники. В гербі Малайзії з сонцем, півмісяцем і двома тиграми сусідить червоний квітка гібіскуса. Це яскрава рослина вважається символом любові, на весіллях їм прикрашають не тільки волосся нареченої, але і шлюбне ложе. На Гаваях гібіскус теж - національний символ. 

Все це мене надихнуло на створення Квітки прекрасних жінок

Розмір схеми: 220*178 хрестиків
Кількість кольорів: 45 відтінків палітри ДМС,
в т. ч. 9 змішаних
Колір канви чорний

Чорно-біла символьна схема

Кольорова символьна схема

Приємного вишивання і нехай ця квітка принесе в ваш дім тепло і любов!

3 коментарі:

 1. Юля, цветок очарователен!!!
  Приглашаю за наградой http://svetlanajevgenjevna.blogspot.com/2012/02/blog-post_17.html

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Светочка, большое спасибо!!! Так приятно!!!

   Видалити
 2. Какая красивая схема!!! Супер!!!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...